Kandidaat #6 bij de gemeenteraadsverkiezingen
“Ik werk als universitair docent bestuurskunde. Ik doe wetenschappelijk onderzoek naar de samenwerking tussen bestuurders en topambtenaren in Nederland en daarbuiten. Ook geef ik les aan studenten.”
“Ik ben gaan houden van Gouda. Ik wil me inzetten voor de gemeenschap op mij heen. Er moet nog veel gebeuren rondom armoede en jeugdzorg in de stad. Mijn inzet is dat de gemeente komende periode opnieuw het vertrouwen wint van alle Gouwenaren. Ik wil me inzetten voor beter samen leven nu de stad onder druk staat, veerkracht en vertrouwen in de overheid.”
“Ik woon al jaren met mijn gezin in Korte Akkeren. Het is een fijne en levendige wijk, maar ook een wijk met problemen op het gebied van armoede, troep op straat en veiligheid. Hier moet de gemeente er zijn voor alle inwoners.”